Zakłady na e-sport – rynki zakładów, kursy i typy

W ostatnich latach e-sport przekształcił się w prawdziwie profesjonalny sport i doprowadził do zmiany postrzegania tej dyscypliny. To, co kiedyś było pasją miłośników gier, dziś jest profesjonalną rywalizacją pomiędzy różnymi stronami, z gigantycznymi wydarzeniami i atrakcyjnymi nagrodami. Rośnie akceptacja społeczna, a współczesnym bukmacherom nie brakuje możliwości obstawiania e-sportu. Na przykład międzynarodowa i licencjonowana platforma bukmacherska oferuje różne zakłady e-sportowe na duże turnieje.

Różnorodność dyscyplin e-sportu, na które można stawiać zakłady (gracze na wielu arenach, strzelanki FPS, gry strategiczne itp.) sprawia, że obstawianie staje się jeszcze bardziej ekscytujące. W tym artykule dowiesz się więcej na temat możliwości i kursów zakładów na e-sport.

Najpopularniejsze rynki zakładów e-sportowych

Zakłady na e-sport

Aby skutecznie obstawiać zakłady na e-sport, musisz zapoznać się z różnymi opcjami zakładów na e-sport. Rynki zakładów e-sportowych obejmują zakłady bezpośrednie na zwycięzców meczów i rund, zakłady powyżej/poniżej, zakłady na prawidłowy wynik, zakłady z handicapem, zakłady fantasy (zakłady na ligę fantasy), zakłady na streamerów i zakłady typu skin, zakłady puli w e-sportach, zakłady na żywo i zakłady długoterminowe. zakłady (zakłady na zwycięzców turniejów e-sportowych). Zakłady na zwycięzcę, zakłady na żywo i zakłady z handicapem w e-sporcie są podobne do zakładów o tej samej nazwie w innych sportach, są to proste standardy rynków zakładów e-sportowych. Zakłady z handicapem przewidują zwycięzcę, ale dadzą jednej z drużyn przewagę. Tylko zakłady 3-drogowe nie sprawdzają się w e-sporcie, ponieważ w grze nie może być remisu.

Wśród fanów e-sportu popularne jest obstawianie, która drużyna będzie miała pierwszą eliminację w meczu. Inne zakłady specjalne związane ze specyfiką zasad gry są również bardzo popularne wśród miłośników e-sportu. W zależności od gry możesz obstawić, która drużyna dokona pierwszego zabicia, ile map zostanie rozegranych w grze lub która drużyna zniszczy pierwszą wieżę przeciwnika. W zakładach fantasy nie obstawiasz prawdziwych drużyn, ale ligi fantasy. Obstawianie streamerów na Twitchu (np. obstawianie tego, czy streamer osiągnie określony wynik podczas rozgrywki). Podobnie jak w przypadku innych dyscyplin, możesz obstawiać swoje pieniądze w kryptowalutach (oczywiście jeśli bukmacher akceptuje tę formę płatności!) lub płacić skórkami (wirtualna waluta e-sportu). Zakłady wielokrotne można obstawiać w formie zakładu kombinowanego lub systemowego.

Poziom kursów i szans na wygraną w zakładach e-sportowych

Zakłady na e-sport

Podobnie jak w piłce nożnej, koszykówce, hokeju na lodzie czy tenisie, bukmacher e-sportu ustala kursy na poszczególne zakłady. Dlatego porównywanie kursów zakładów jest zawsze przydatne i może zagwarantować obstawiającemu dodatkowe zyski. Nawiasem mówiąc, jeśli porównasz kursy zakładów na e-sport i kursy na piłkę nożną, dojdziesz do wniosku, że szanse na wygraną w e-sporcie są nieco większe. Ma to również związek z faktem, że gry e-sportowe nigdy nie mogą zakończyć się „remisem”.

Jak skutecznie wejść do świata zakładów e-sportowych

W eSporcie wszystko sprowadza się do kilku niuansów: ma to związek z faktem, że liczba zasad gry w e-sporcie jest zawsze większa niż liczba zasad gry w tradycyjnych sportach. Nie chodzi tu tylko o dwie drużyny i zawodników, ale o kilka istotnych szczegółów. Dlatego musisz mieć dużą wiedzę na temat gry, na którą chcesz stawiać zakłady, i zawsze zbierać informacje na temat gier. Mając zamiłowanie do zakładów e-sportowych, specjalistyczną wiedzę i oczywiście zainteresowanie tym sportem, możesz zajść bardzo daleko i zostać profesjonalistą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *